Preskočiť na obsah
Adriel Consulting

Obchod

Adriel Consulting s.r.o.

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Sídlo
Bratislava - Rača
Od roku
2017
IČO
50 810 782

Adriel Consulting

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - Rača
Na trhu od
30. marca 2017
IČO
50 810 782
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Firma v číslach

9
rokov na trhu
2017
rok vzniku
15
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Adriel Consulting

Adriel Consulting, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - Rača. Zapísaná je od 30. marca 2017 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti tvorí 15 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
Adriel Consulting, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
50 810 782
DIČ
2120497225
Dátum vzniku
30. marca 2017
Sídlo
Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - Rača
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 118593/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 28. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Adriel Consulting zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 15 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

  • Počítačové služby

  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zobraziť všetkých 15 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Vedenie účtovníctva
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Adriel Consulting, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - Rača.

Čím sa Adriel Consulting, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.

Aké je IČO – Adriel Consulting, s.r.o.?

IČO je 50 810 782, DIČ 2120497225.

Kedy vznikla Adriel Consulting, s.r.o.?

Vznik: 30. marca 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Karpatské námestie 10/A 831 06 Bratislava - Rača

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Adriel Consulting, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese adriel-consulting.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.